AŠ je skoraj končana

Danes smo Blaž, Blondy in jaz s tečajniki izzvedli zadnji del programa iz letne plezalne  tehnike. Žal mi je, da sta manjkala Tina in Tomaž. Prvo sem obvestil prepozno (v četrtek), drugi pa je bil po Primožovem mnenju službeno zadržan. Ostanejo nam le še izpiti v juniju, ki jih bomo izvedli danes prisotni alpinisti in inštruktorji.

Prepričan sem, da je bila šola izvedena korektno in vseobsegajoče, tako teoretično kot praktično. Morda je bilo praktičnega demnostriranja in vaj celo preveč. Vse se bo usedlo v rutino ob uporabi med plezanjem v času pripravništva. To pa ni več odvisno samo od nas, temveč predvsem od volje in navdušenja tečajnikov, skorajšnjih mlajših pripravnikov.

Lp, Cigi (tako sem obljubil tečajnikom, da me bodo lahko naslavljali po opravljenem izpitu).

 

Blondy in tečajniki

 

 

Blondy gleda kaj počne Nika

 

 

Boštjan spoznava osnove tehničnega plezanja

 

 

Blaž in Nika med neprijetnim preizkušanjem Dulferjevega abzajla

 

 

Primož med izdelavo enojnega in švicarskega škripca

 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

5.431 Responses

Dodaj odgovor

Tabor v Črnem kalu

Plezalni vikend mladine AK Črna na Koroškem na Primorskem Od petka do nedelje smo se z mladino AK Črna odpravili na Primorsko, kjer smo preživeli

Preberi več »

Predbožična Stanetova

Prišel je čarobni čas, mesec izobilja in dobre volje- December (dobre volje sicer je ampak gledeizobilja se da debatirati glede na razmere, količino snega, in

Preberi več »
Politika zasebnosti

Spletna stran uporablja spletne piškotke, da vam lahko zagotavljamo najboljšo uporabniško izkušnjo. Podatki piškotkov bodo shranjeni v vašem brskalniku in bodo uporabljeni za prepoznavanje napredka na spletni strani, za prilagoditev strani, za izbolšanje celotne uporabniške izkušnje in za Google Analytics.