Božičev in Sinji slap

Zdenčeva hčerka Urška je prejšnjo soboto doživela svoj ledni krst v Božičevem slapu. Bila je tako navdušena, da sta se z atijem včeraj odpravila še v Sinjega. V slednjem jima je družbo delal tudi najverjetneši bodoči zet Dejan. Vstopili so malo bolj pozno, zato v slapu niso naleteli na sicerjšnjo gužvo, pa tudi temperature so bile sredi dneva kar prijetne. Zdenč sporoča še, da je Vikijeva sveča narejena, a je še ni kaj dosti.

Bravo in čestitke vsem trem !!!

Cigi

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

5.431 Responses

Dodaj odgovor

Zadnje novice

Balvanski meeting v Topli

6.10. Od 10 ure naprej!Pridružite se nam na nepozabnem dogodku na balvanih v Topli! Skupaj bomo preživeli aktiven dan ob skupnem plezanju na enem izmed

Preberi več »

Plezalni tabor v Kotečniku

Naš plezalni tabor v Kotečniku je bil prava pustolovščina, prežeta z nepozabnimi trenutki. Pet dni smo uživali v plezanju, smehu in druženju. Vsako jutro nas

Preberi več »

Mastn Grif 2024

Lani so nam plane prekrižale poplave, letos pa je nam uspelo! Mastn grif! Balvanska tekma v Črni na Koroškem z najbolj dolgo tradicijo v Sloveniji!

Preberi več »