Klemenča peč

No,pa smo šli spet mavo plezat.Boško,js pa moj Golf ,ki me še ni pustil na cedilu z skoraj 300″tavžnt”prevoženih naju je brez problema zapeljav do Klemenče peči.Pol pa po  naporni “štajgi “do vstopa v smer.Vreme prečudovito, sonce pa še luna sta svetli kar se je dalo.

Plezala sma smer Friko.Lepa plezarija,vsak cug ti ponudi nekaj svojega,prvi je krš,drugi je bolj pakleniški,tretji je sama plata,pol naslednji luska.Ampak v tako lepem vremenu bi človek pričakoval gužvo,bili smo pa samo štirje.še bolš,nič se ne sekiraš samo plezaš,res sma uživala.Pol pa k načelniku na pir.

Ajde bodite v cvetju-B

remza

 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Dodaj odgovor

Zadnje novice

PLEZALCI POZOR!

Vsi kateri se odpravljate plezat v Burjakove Peči ali balvane v Toplo bodite pozorni na svoje jeklene koničke!Že drugič je bil opažen nepridiprav na delu!

Preberi več »

Plezalni tabor v Kotečniku

Ravnokar smo zaključili plezalni tabor v Kotečniku. Tabor je bil namenjen najmlajši skupini (9-10 let). 3 dni plezanja, nore igre, uživanja v naravi. 3 dni

Preberi več »