
Med tednom v četrtek 22.1., da nebo gužve 🙂 Ker je davč, nismo bli med ta prvimi. Štartali smo na levi strani pri Skritem, ki

Prišel je čarobni čas, mesec izobilja in dobre volje- December (dobre volje sicer je ampak gledeizobilja se da debatirati glede na razmere, količino snega, in

GRS Koroške vabi vse zainterisirane na Dan varstva pred snežnimi plazovi, ki se bo odvijal na Grohotu pod Raduho. Dogodek bo potekal 17.1.2026 z začetkom

Kk fajn, da so nekateri še tk zaki, še mladi po duši in že v penziji in da končno imajo čas delat, kar radi delajo.
5.431 Responses
Pa tk najboljs da se kr sto napisemo kdo gre. Jes se prijavljam.
Lp Grega
Tut js se prijavlam… Mogoč gre še Domen zravno, sam ni zihr.
Oddajam prijavo za alpinistični tabor v Paklenici. KK se bo pa švo? S kombijo, avtijam? LP Jani
Tud js se prijavlam
Js bi se tut prijavla..
tudi js se prijavim
Som pa tek vedu ka bo.Tečajnike sma z načelniko že tek števa.Mene so se še prjavle Jaroš-Luka, Blaž-Bremza, Rok Barbič,Katja, Cigi, no pa zdej še Grega pa jez- Bvaž. Lepo tud od Tavbija, da se je odloču, tud ko ma male otroke.Mankava nam pa bo še kaka stara srajca, da bo leži plezat.Ja Chana treba je dobet vse kej nas bo.Pol bom pa probu zrihtat 2 kombija pa še kak karavan bo mru jet zraven(Bremza praje , da gre solo. Pa tud Grossar je neki praju, da gre zraven z svojmo).Zato pa pobe 15 bo kmavo, kr što co napište jaz bom že prebrav.
L.P. Bvaž