Tretja tekma vzhodne lige

Tretja tekma vzhodne lige se je odvijala v soboto,17.3.2012,v Ribnici na Dolenjskem.Tekme se je udeležila samo Manja Delašjava in dosegla 4.mesto.
ČESTITAMO
Naslednja tekma pa bo v Mozirju,tam upam,da bo več tekmovalcev iz našega kluba.
LP Šavc

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

Dodaj odgovor

Zadnje novice

Predbožična Stanetova

Prišel je čarobni čas, mesec izobilja in dobre volje- December (dobre volje sicer je ampak gledeizobilja se da debatirati glede na razmere, količino snega, in

Preberi več »
Politika zasebnosti

Spletna stran uporablja spletne piškotke, da vam lahko zagotavljamo najboljšo uporabniško izkušnjo. Podatki piškotkov bodo shranjeni v vašem brskalniku in bodo uporabljeni za prepoznavanje napredka na spletni strani, za prilagoditev strani, za izbolšanje celotne uporabniške izkušnje in za Google Analytics.