Vezijevih 30 let

   Seveda alpinističnih in plezalnih. Kronološko ima kako leto več, saj je po rojstvu rabil nekaj časa, da je shodil in osvojil ravnotežje. Še  rosno mlad se je takoj po končani osnovni šoli  z vso dušo in srcem zapisal alpinizmu, ki ga danes zelo aktivno nadaljuje predvsem na športno plezalnem področju.

Prijatelji iz AK Ravne so mu ob tem res spoštljivem jubileju podarili čelado in ga tako na nek način povabili tudi še v kak daljši, morda celo vzpon bolj klasičnega tipa. In prepričan sem, da mu bo čelada še kako prav prišla.

In tako smo se danes popoldne zbrali pod Votlo pečjo pri Ravnah, kjer so nas Vezi in njegova Urška ter sinova Gregor in Ciril prijetno pogostili.

DRAGI NAŠ VEZI, ŠE NA MNOGA PLEZALNA LETA. 

 Si še premlad, da bi tej želji dodal še kakšno bolj banalno.

Drži se in SREČNO, Cigi !!!

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

5.431 Responses

Dodaj odgovor

Zadnje novice

PLEZALCI POZOR!

Vsi kateri se odpravljate plezat v Burjakove Peči ali balvane v Toplo bodite pozorni na svoje jeklene koničke!Že drugič je bil opažen nepridiprav na delu!

Preberi več »

Plezalni tabor v Kotečniku

Ravnokar smo zaključili plezalni tabor v Kotečniku. Tabor je bil namenjen najmlajši skupini (9-10 let). 3 dni plezanja, nore igre, uživanja v naravi. 3 dni

Preberi več »