S Primožem Toplerjem, mlajšim pripravnikom in zdaj že mojim prijateljem, ki naju loči 36 kronoloških let, sva se zaradi časovne stiske (Primož je moral biti nazaj v Vuzenici ob 13,30) podala v Srednjo in Malo Raduho, kjer je ta zagnani mladenič (tudi tečajnik GRS) plezal že v četrtek.
Nenavezana sva ponovila Kačo za Nino (III+/II-III, 200 m) in prav tako v solistični vlogi sestopila po Veternih policah (IV/II-III, 185 m). Za Primoža nova izkušnja, zame pa potrditev tega, kar o tem res prijetnem članu kluba vem in do kam mu trenutno lahko zaupam.
Cigi
5.431 Responses
Poba, le tako naprej. Malo pa vam prav zaidam, da se lajko pdita v hribih. Le izkoristite te lep edneve in uživajte poletje, ki je letos prišlo tako pozno.
LP Rok
Igor nisem še pripravnik za GRS, upam da mi bo pa to v naslednjem letu uspelo!!!Rok hvala, poletje se je za nas šele začelo 🙂 se vidimo!
lp P